TURNAJE V MINIHOKEJI / ROČNÍK 2010

NOVÝ JIČÍN / VELIKONOČNÍ HOKEJÍČEK

TERMÍN:

31. 03. 2018 SOBOTA, zimní stadion Nový Jičín

DOPRAVA:

Auta, rodiče po vzájemné domluvě.

ORGANIZACE:

hráči ročníku 2010 a mladší, počet hráčů na ledě 3+1, vyjímky nejsou povoleny. Min. počet hráčů 9+1, max. počet hráčů v družstvech 12+2 hráčů. 15. účastníků, jeden tým, tři skupiny, 4 utkání ve skupině + dvě utkání o celkové umístění.

PŘEDBĚŽNÁ NOMINACE HRÁČŮ ROČNÍKU 2010:

Heclová Michaela

Krobot Štěpán, Mácha Ale Tristan, Minář Martin,

Unzeitig Patrik, Vydržel Miroslav, Vydržel Tomáš,

Olejník Vojtěch, Horníček Šimon, Bairnsfather Hans Andrew

Augustin Jakub, Sváda Marek

Náhradníci:

Augustin Jakub, Veselá Nela, Rutarová Julie,

Matura Radek, Penka Jiří, Pěnička Tobiáš, Horký Dominik

 

UHERSKÝ OSTROH / TURNAJ V MINIHOKEJI 2010

TERMÍN:

25. 03. 2018 NEDĚLE, zimní stadion Uherský Ostroh

DOPRAVA:

Bus, odjezd ze Šumperka přes Zábřeh se zastávkou na čerpací stanici MOL.

ORGANIZACE:

Dva týmy HKMD ŠUMPERK. hráči ročníku 2010 a mladší, počet hráčů na ledě 3+1, vyjímky nejsou povoleny.

Min. počet hráčů 6+1, max. počet hráčů v družstvech 9+2 hráčů. 5 - 6 týmů, každý s každým, hrací doba 2 x 15 min. hrubý čas

NOMINACE HRÁČŮ ROČNÍKU 2010:

Heclová Michaela, Horký Dominik

Krobot Štěpán, Mácha Ale Tristan, Minář Martin,

Unzeitig Patrik, Vydržel Miroslav, Vydržel Tomáš,

Olejník Vojtěch, Horníček Šimon, Augustin Jakub

Matocha Martin, Bairnsfather Hans Andrew, Sváda Marek,

Veselá Nela, Rutarová Julie, Matura Radek,

Pěnička Tobiáš, Penka Jiří, Veselý Jaroslav

Řoutil Marek, Sitař David

 

OPAVA / SLEZAN CUP - MINIHOKEJ 2010

TERMÍN:

Sobota 10.3.2018, 9 - 17:30 hod. Zimní stadion Opava

DOPRAVA:

Auta, rodiče po vzájemné domluvě.

ORGANIZACE:

Hráči ročníku 2010 a mladší, mohou hrát dívky ročníku 2009. 4+1, minimální počet hráčů v týmu 8+1 (maximálně počet medailí na tým 12+2)

12 družstev, hrací doba – 2x15 min hrubý čas,

NOMINACE HRÁČŮ ROČNÍKU 2010:

Heclová Michaela, Horký Dominik

Matocha Martin, Mácha Ale Tristan, Minář Martin, Unzeitig Patrik,

Vydržel Miroslav, Vydržel Tomáš, Olejník Vojtěch, Horníček Šimon,

Bairnsfather Hans Andrew, Augustin Jakub, Krobot Štěpán, Sváda Marek,

Veselá Nela, Matura Radek, Pěnička Tobiáš, Penka Jiří

Náhradníci:

Sitař David

ŽÁDÁM RODIČE O VČASNÉ POTVRZENÍ ÚČASTI POPŘ. OMLOUVÁNÍ