Nábor do hokejové přípravky 2018/2019

Nábor nových dětí do hokejové přípravky probíhat během tréninků hokejové přípravky a bruslení rodičů s dětmi. Rozpis tréninků horkejové přípravky a bruslení rodičů s dětmi naleznete v sekci "Zimní příprava"

Žádáme rodiče nově příchozích dětí do hokejové přípravky, aby věnovali pozornost těmto důležitým informacím.

Půjčování výzbroje:

Hokejovou výzbroj (rukavice, chrániče holení, loktů, brusle atd.)je možné zapůjčit vždy před tréninkem hokejové přípravky. Doporučujeme rodičům, kteří si hodlají půjčovat výzbroj, příchod na zimní stadion alespoň 40 min. před zahájením tréninku.

Přihlášení do hokejové přípravky:

Děti budou postupně zareregistrováni pod ČSLH. Žádáme proto rodiče o součinnost při poskytování informací o docházce a dalších údajích o dítěti (zákonném zástupci, adresa bydliště, kontaktní informace, mateřská nebo základní škola atd.)

Registrace nových hráčů do ČSLH (Český svaz ledního hokeje):

Nově bude k zaregistrování dítěte, hráče ledního hokeje zapotřebí:

  • Fotografie formátu 4,5 x 3,5 cm odevzdejte trenérovi hokejové přípravky, panu Miroslavu Hornichovi. Na zadní straně fotografie uveďte jméno dítěte.
  • Rodné číslo, adresa místa trvalého pobytu dítěte a zákonný zástupce.

Lékařský posudek vydaný registrujícím poskytovatelem zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo v oboru praktické lékařství pro děti a dorost si zajistí všichni rodiče. Není ho však třeba přikládat při registraci dítěte pod ČSLH.

Informace:

Mgr. Miroslav Hornich, trenér hokejové přípravky, organizátor bruslení dětí s rodiči

Tel: 608 884 769, Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.