Nábor do hokejové přípravky 2017/2018

Po dobu rekonstrukce zimního stadionu v Šumperku bude nábor nových dětí do hokejové přípravky probíhat během tréninků hokejové přípravky a družtev 1+2 / 3+4 na ledě a v tělocvičně. Rozpis tréninků na ledě naleznete v sekci "Zimní příprava"

Žádáme rodiče nově příchozích dětí do hokejové přípravky, aby věnovali pozornost těmto důležitým informacím.

Půjčování výzbroje:

Hokejovou výzbroj (rukavice, chrániče holení, loktů, brusle atd.)je možné zapůjčit vždy před tréninkem hokejové přípravky. Doporučujeme rodičům, kteří si hodlají půjčovat výzbroj, příchod na zimní stadion alespoň 30 min. před zahájením tréninku.

Přihlášení do hokejové přípravky:

Děti budou postupně zareregistrováni pod ČSLH. Žádáme proto rodiče o součinnost při poskytování informací o docházce a dalších údajích o dítěti (zákonném zástupci, adresa bydliště, kontaktní informace, mateřská nebo základní škola atd.)

Registrace nových hráčů do ČSLH (Český svaz ledního hokeje):

Nově bude k zaregistrování dítěte, hráče ledního hokeje zapotřebí:

Fotografie formátu 4,5 x 3,5 cm

Lékařský posudek ne starší více než 6 měsíců, vydaný registrujícím poskytovatelem zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo v oboru praktické lékařství pro děti a dorost anebo poskytovatelem zdravotních služeb v oboru tělovýchovné lékařství. Na tomto lékařském posudku musí být uveden závěr, věta:

"Hráč je zdravotně způsobilý hrát závodně lední hokej"

Lékařský posudek a fotografii odevzdejte společně, nejlépe v nezalepené obálce nadepsanou jménem dítěte, hráče a jeho zákonného zástupce trenérovi hokejové přípravky, panu Miroslavu Hornichovi. Po překontrolování všech údajů budou nové přihlášky k registraci hromadně odeslány k potvrzení na ČSLH.

Informace:

Mgr. Miroslav Hornich, hlavní organizátor programů bruslení pro mateřské školky, bruslení dětí s rodiči, trenér hokejové přípravky

Tel: 608 884 769, Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.